Dom pracy twórczej - logo

Oferta

W niezwykłym Wolimierzu, ukryty wśród łąk kwietnych, drzew i śpiewu ptaków czeka na Gości Nasz Dom. Hamak

Sąsiedztwo stanowią: duży, pełen uroku naturalny ogród i sad. Położone w cichym, spokojnym i malowniczym zakątku, dają możliwość wypoczynku i ukojenia. Zapewniamy naszym Gościom „chwilę oddechu”. Agroturystyka skierowana jest do osób poszukujących wśród noclegów w okolicach Świeradowa-Zdroju kameralnego wypoczynku z nastawieniem na relaks i wyciszenie poprzez obcowanie z naturą w przyjaznym otoczeniu.

Tu radość, kreacja i piękno podają sobie ręce.

Klimatyczne, przytulne pokoje, z sercem przygotowane potrawy, ogród pełen zapachów, kolorów i dźwięków oraz atrakcyjna okolica zachwyci każdego.

Zamki i pałace u stóp Karkonoszy, trasy rowerowe w Górach Izerskich, szlaki turystyczne pasma Sudetów oraz jeziora Złotnickie i Leśniańskie stanowią unikatową bazę wypadową.

Cennik

Cennik od 70 zl do 140 zł doba od osoby.

Ceny nie obowiązują w czasie długich weekendów, Świąt i Sylwestra.

Gwarantujemy:

  1. Atrakcyjny przedział cenowy za usługi noclegowe w domowej atmosferze o wysokim standardzie oraz usługi dodatkowe
  2. Naturalny ogród o pow. 1 ha, z widokiem na pasmo Gór Izerskich, z łąką kwietną (siedliskiem dzikich ziół, kwiatów, owadów…) oraz rodzinny klimat domu.
  3. Lokalizację w pięknej i cichej okolicy w bezpośrednim pobliżu lasów, obfitujących w runo leśne i dziką zwierzynę, 5 km od kolejki Gondolowej w Świeradowie-Zdroju
  4. Dostępność szlaków górskich, leśnych do wędrówek pieszych i rowerowych niewymagających wielkiego przygotowania kondycyjnego; tras narciarskich

Dodatkowo przygotowujemy domowe, obfite śniadania (szwedzki stół), energetyczne obiadokolacje.

Nasza oferta obejmuje (szczegóły telefonicznie):

Niespotykany klimat, domowa atmosfera, ciekawi ludzie i odpoczynek na łonie natury, w bajkowym ogrodzie– wszystko to możesz odnaleźć właśnie u Nas w Domu Pracy Twórczej.

To idealnie miejsce dla osób, które chcą odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Zapraszamy przez cały rok.

FB